درباره ما

 

درباره مجموعه چرخیران

مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این گروه، عرضه مستقیم کالا با بهترین قیمت و کیفیت محصولات است.

فروشگاه اینترنتی چرخیران برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خوداز بهترین و متخصصترین نیروی انسانی در خود جای داده است..

ارزش ها و باورهای حاکم بر آسمان چرخیران:

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان چرخیران بوده است.

تاریخچه:

فروشگاه اینترنتی چرخیران فعالیت خود را از ۱۳۸۹ آغاز به فعالیت و در سال ۱۴۰۰ به عنوان یکی از پیشرو ترین فروشگاه های اینترنتی در ایران مبدل گردید.

هر چند چرخیران، فعالیت خود را با ارایه‌ی فروش دوچرخه و ملضومات آن آغاز کرد، اما نگرش مدیریتی موسسان این گروه به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت این گروه توسط موسسان آنان برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای خدمات این گروه و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این گروه، موجب شد که چرخیران به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان پیشروی این حوزه در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار مشتریان چرخیران افزوده شود.

چشم انداز :

ارایه‌ی خدمات گسترده‌ی در فضای سایبری توسط چرخیران در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با فرهنگ نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

چرخیران موفق به کسب تندیس بلورین در حوزه کارآفرینی شد

 

همایش ملی کارآفرینان و مسئولیت اجتماعی با رویکرد معرفی کارآفرینان حامی مسئولیت اجتماعی سه شنبه ۸ تیرماه با حضور گسترده فعالان و مشاوران حوزه کسب و کار و مدیریت، و کارآفرینان پیشرو، درجهت معرفی الگوهای موفق در محل همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید.
با توجه به اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار امروزی که با تغییرات و تحولات سریع بین‌المللی همراه شده و فرآیند گذر از جامعه صنعتی به جامعه اطلاعاتی را ایجاد کرده، موضوع کارآفرینی به عنوان موتور توسعه، می‌تواند در رشد اقتصادی کشورها نقش مهمی را عهده‌دار باشد که کشور عزیزمان ایران، نیازمند ایجاد بسترهای بیشتری برای آشنایی با مفاهیم و الزامات روز دنیا می باشد.

در این همایش، رئیس هیات مدیره شرکت چرخیران جناب مهندس آرش رفعتیان  به معرفی سابقه فعالیت های مجموعه به‌عنوان بزرگ‌ترین گروه شرکت‌های خانوادگی در صنعت خدمات دیجیتال و فروشگاه آنلاین عنوان نمودند. مجموعه چرخیران با تأسیس مجموعه های تخصصی تولید محتوا و ارایُه خدمات تلاش دارد دامنه فعالیت‌های خود را افزایش دهد و همچنین با بدترین شرایط اقتصادی که بدلیل مشکلات ویروس کرونا برای اقتصاد دنیا بوجود آمد تلاش کردند تا همچنان به کارآفرینی خود ادامه دهدند.
نگاهی اجمالی به صحبتهای آقای مهندس رفعتیان رئیس هیات مدیره شرکت چرخیران:
• ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر ایده‌های کارآفرینی جهت توسعه کسب و کارهای نو
• ارتقای فرهنگ کارآفرینی و افزایش تعهد و وفاداری به مسئولیت‌های اجتماعی
• حضور در فعالیتهای اجتماعی (محیط زیست – اشتغال زایی – فعالیت های جانبی – کمک های خیر خواهانه و عام المنفعه)

در ادامه سرکار خانم فرحناز مرادی به‌عنوان کارآفرین سخنانی را در حوزه وضعیت کارآفرینی در ایران و همچنین کسب‌وکار خانوادگی چرخیران ارائه کردند و تاثیر کارآفرینی بر تولید ناخالص ملی و تولید ناخالص داخلی در کشورهای مختلف آمارهایی را ارائه کردند .

در پایان این مراسم براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط کمیته داوران از شرکتهای موفق در حوزه کارآفرینی تقدیر به عمل آمد و تندیس های زرین ، سیمین و بلورین به مجموعه های برتر اهدا گردید .

آقای مهندس آرش رفعتیان مدیر عامل مجموعه چرخیران  تندیس بلورین را در این همایش دریافت نمودند . همچنین آقای مهندس امین رفعتیان  قائم مقام مدیرعامل چرخیران تقدیرنامه مدیر برتر در حوزه منابع انسانی را دریافت نمودند.