قطعات و لوازم جانبی دوچرخه
(بهترین ها رو از ما بخواهید)

درباره ما

 

مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات مجموعه چرخیران، عرضه مستقیم محصولات دوچرخه سواری با بهترین قیمت و کیفیت محصولات است.

فروشگاه اینترنتی چرخیران برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خوداز بهترین و متخصصترین نیروی انسانی در خود جای داده است.

ارزش ها و باورهای حاکم بر چرخیران:

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان چرخیران بوده است.

تاریخچه:

چرخیران اولین فروشگاه فیزیکی خود را در سال 1379 تاسیس و در ادامه فروشگاه اینترنتی خود را از سال 1398 آغاز نمود و در سال ۱۴۰۰ به عنوان یکی از پیشرو ترین فروشگاه های اینترنتی در ایران مبدل گردید.

هر چند چرخیران، فعالیت خود را با ارایه‌ی فروش دوچرخه و ملضومات آن آغاز کرد، اما نگرش مدیریتی موسسان این گروه به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت این گروه توسط موسسان آنان برنامه‌ریزی شده بود و نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای خدمات این گروه و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این گروه، موجب شد که چرخیران به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان پیشروی این حوزه در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار مشتریان چرخیران افزوده شود.

چشم انداز :

ارایه‌ی خدمات گسترده‌ی در فضای سایبری توسط چرخیران در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با فرهنگ نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

چرخیران موفق به کسب تندیس بلورین در حوزه کارآفرینی شد

 

 

 

 

در این همایش ملی کار آفرینی، مدیره اجرایی مجموعه چرخیران جناب مهندس آرش رفعتیان به معرفی سابقه فعالیت های مجموعه به‌عنوان بزرگ‌ترین گروه شرکت‌های خانوادگی در صنعت خدمات دیجیتال و فروشگاه آنلاین عنوان نمودند. مجموعه چرخیران با تأسیس مجموعه های تخصصی تولید محتوا و ارایُه خدمات تلاش دارد دامنه فعالیت‌های خود را افزایش دهد و همچنین با بدترین شرایط اقتصادی که بدلیل مشکلات ویروس کرونا برای اقتصاد دنیا بوجود آمد تلاش کردند تا همچنان به کارآفرینی خود ادامه دهدند.

و در ادامه مهندس آرش رفعتیان مدیر اجرایی مجموعه چرخیران تندیس بلورین را در این همایش دریافت نمودند و همچنین مهندس امین رفعتیان قائم مقام مجموعه چرخیران تقدیرنامه مدیر برتر در حوزه منابع انسانی را دریافت نمودند